Cookie Consent by Free Privacy Policy website
PROČ KARO

PROČ KARO

V devadesátých letech došlo z důvodu úpadku výrobců bot a nábytku v České republice téměř k zániku kožedělné výroby. KARO však nalezlo své odbytiště v zahraničí a věnuje se obchodu s kůží od poloviny devadesátých let a stále expanduje. V minulosti se výhradně obchodní skupina transformovala na výrobní závod. Skupinu KARO dnes tvoří dvě společnosti s ručením omezeným a jedna akciová společnost.

KARO - Leather Company s.r.o. spolupracuje s firmou SNAHA, kožedělné družstvo BRTNICE, která má stoletou tradici.

Miért szeretik a kaszinójátékosok a bőrbútorokat? Ha a kényelemről van szó, a kaszinójátékosok szeretik a bőrbútorokat. A bőr kanapék és székek elegáns textúrájúak és fényűzően néznek ki. A bőr is optimális kényelmet biztosít. Mivel a legtöbb kaszinó üzemeltetője tudatában van ügyfelei elégedettségének, bőrbútorokat választanak más anyagok helyett. A kényelem mellett a bőrnek nagy a szakítószilárdsága is, ami tartóssá teszi. Megfelelő gondozás mellett akár évtizedekig is eltarthat. Íme néhány ok, amiért a kaszinójátékosok szeretik a bőrbútorokat. A modern energy casino különféle bőrbútorokkal rendelkeznek, beleértve a kaszinó kanapéit és fülkéit. Például a kaszinó fotelei népszerűek voltak az 1950-es években Las Vegasban. A kortárs kaszinók letisztult, modern dizájnt használnak, míg a pazar kaszinó fotelek népszerűek voltak a szerencsejátékok aranykorában. Kényelmes, bőrbútorokkal díszített ülőalkalmatosságokat változatos áron találhat a Moran bútorkereskedésben. A bemutatóteremben egyedi építésű bárokat, pultokat és rögzített ülőhelyeket is találhat.

Skupina KARO navazuje na tradiční kožedělné výroby v regionu střední Evropy. Obchodu s kůží pro nábytkářský průmysl se zakladatel firmy pan Pavel Klvaňa věnuje od poloviny 90. let společně s ostatními společnostmi. Původně obchodní skupina se po čase transformovala na výrobní závod, který se věnuje komplexnímu strojnímu zpracování a nanášení úprav na kůže.

Vlastní výroba započala v nově vybudovaných výrobních prostorech v Boršově u Jihlavy koncem roku 2015. Moderní ekologický provoz se strojním vybavením nejvyšší úrovně vznikl na místě bývalého areálu JZD. S ohledem na rostoucí požadavky zákazníků společnost pokračuje s rozšiřováním výrobního závodu a do budoucna plánuje další rozvoj.

KARO se na trhu odlišuje svojí flexibilitou, kterou umožňuje komplexní moderní výrobní závod a blízkost k zákazníkům. Cílem KARO je budovat společnost, která nabízí vysokou přidanou hodnotu, hledá cesty dalšího zlepšování a je významným zaměstnavatelem v regionu. KARO funguje na několika principech - spokojenost zákazníka, spolehlivost, ochota, otevřenost, týmová práce a profesionalita, která zahrnuje odbornost a zodpovědné a korektní vystupování.

Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.